Kurumsal

Hakkımızda

Pimax Teknoloji olarak web tasarım,yazılım,kurumsal kimlik tasarımı ve dijital pazarlama alanındaki çalışmalarımızla,müşterilerimizi dijital pazarlama alanında en iyi şekilde temsil etmek için bulunuyoruz.Genç ve profesyonel kadromuz ile yenilikçi ve yaratıcı fikerlenizi web ortamına aktarmak ve temel prensibimiz olan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz.

Sürekli değişen ve gelişen dijital pazarlama dünyasında,Pimax Teknoloji belirlediği müşteri profilini iyi bir şekilde analiz eder ve müşterilerinin dijital ortamdaki ihtiyaçlarına cevap verir.İşletmelere kalıcı çözümler sunarak dijital ortamdaki değişime adapte olmaları sağlar.

Neden Biz ?

Genç ve profesyonel ekibimiz ile yaratıcı ve yenilikçi fikerlerinizi hayata geçirmek,kurumsal kimliğinizi dijital alanda müşterilerinize en iyi şekilde aktarmak için buradayız.

Çalışmalarımızda UX & UI kavramlarını göz önünde bulunduran ekibimiz,responsive tasarımlar ile her cihazda web sitenizin kusursuz görünmesini sağlıyoruz.Bunun yanı sıra pagespeed değerleri ile sayfaınızın stabil bir şekilde açılmasını müşterileriniz ile her daim hızlı bir şekilde etkileşim içinde olmanızı sağlıyoruz.

Canlı destek,müşteri operatorümüz ve müşteri destek panelimizden,müşterilemizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz.

Neler Yapıyoruz ?

GRAFİK TASARIM

Kurumsal firmanız ve ya kişisel kimlik ihtiyaçlarınızı karşılamak, üst düzey grafik bilgimizi konuşturmak için buradayız.

WEB TASARIM VE YAZILIM

Kullanımı oldukça kolay ve tüm cihazlara uyumlu benzersiz yeni nesil web siteleri oluşturmak için buradayız.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Arama motorlarında üst sırada yer almak ve rakiplerinize önemli ölçüde fark atmak için en iyi seo hizmetini sağlıyoruz.

GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ

Adwords bütçenizi en iyi şekilde kullanarak web sitenizin daha çok kullanıcıya ulaşmasını sağlıyoruz.

SOSYAL MEDYA HİZMETLERİ

Firmanızın ve ya Kişisel hesaplarınızın yönetimini en iyi şekilde, özgün tasarımlar ve saygılı bir hitap ile yönetmek için buradayız.

ZAMANINDA TESLİMAT

Firmamızın en birincil politikası, iş için verilen sürenin doğru bir şekilde kullanılması ve zamanında teslimat anlayışıdır.

© 2019 Pimax Teknoloji Tüm Hakları Saklıdır.